روش ساخت و طراحی تومولوس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امروز مي خوام نکته ايي کوتاه در خصوص تومولوس خدمتتون بگويم
  کلا تومولوس ها مقبره هستند و کاربرد ديگري ندارند .در طراحي تومولوس ها از يک پلن يا نقشه اي خاص استفاده شده که اين نقشه ها بيشتر بر اساس کواکب ، لانه حيوانات الگوبرداري شده .
  معمولا اکثر تومولوس ها داراي يک راه ورودي هستندکه با متراژهاي مختلف از تپه به تپه راه دارد.نکته مهم اين مطلب اينه که همه تومولوس ها دست سازند و از هر جايي سوراخ کنيد به يک چيدمان ميرسيد و فکر ميکنيد از اونجا بايد وارد شويد .
  در صورتي که قبلا اصلا تپه ايي نبوده .فقط زمين صاف بوده حدود 10 الي 15 متر حالا کمتر بيشتر بسته به اهميت مرده زمين را سوراخ ميکردند و جنازه يا جنازه ها را دفن ميکردند با اموال در اتاق يا اتاقکهاي مختلف و بعد از پلمپ اتاق پر مي کردند و به سطح زمين مي آمدند .و روي آن مکان يک تومولوس مي ساختند .و يک قاعده تقريبا کلي در خصوص تومولوس اینه که عمق مقبره دقيقا معادل ارتفاع تومولوس از سطح زمين مي باشد.

  نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 26 شهريور 1396 ساعت: 1:42
  برچسب‌ها : ساخت,طراحی,تومولوس,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها