ردیاب دیجیتال مگا گولد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دارای شعاع دو کیلومتر و عمق کاوش ۳۰متر. مخصوص ردیابی طلا و نقره طراحی و ساخته شده است.این دستگاه از بهترین مواد و پیشرفته ترین تکنولوژی روز در زمینه ردیابی فلزات با ارزش طراحی و ساخته شده است.به دلیل ساختار منحصر به فرد این دستگاه قابلیت استفاده در هر شرایط آب و هوایی و هر نوع زمینی را داراست.ردیاب دیجیتال مگا گولد مناسب ردیابی طلا نقره از فواصل دور است.در سراسر جهان از این دستگاه استفاده میشود.دارای 8 زبان کاربری است.تمام منوها در صفحه ال سی دی قابل دسترسی است.نور زمینه قابل کنترل و کم و زیاد کردن است.تمام تنظیمات دستگاه در دسترس اپراتور است .دارای لیزر برای تعیین مسیر قرار گیری هدف است.دارای باطریهای قابل شارژ است.دارای نمایشگر رنگی است.ردیاب دیجیتال مگا گولد برای جوابگوی به نیاز بازار در زمینه کاوش و جستجو برای طلا و فلزات با ارزش طراحی شده است.
دستگاه به صورتی طراحی شده است که میتوان به تمام تنظیمات و منوی دستگاه دسترسی داشت. از این دستگاه ردیاب طلا میتوان در تمام زمین ها و شرایط جوی با بهترین کیفیت استفاده نمود.وستگاه قادر است در کمتر از 20 ثانیه طلا را تشخیص بدهد.این دستگاه برای یافتن طلا از آخرین و بهترین تکنولوژی استفاده مینماید.این دستگاه ردیاب دارای 8 فیلتر برای تشخیص انواع و اقسام طلا در عیارهای متفاوت و مختلف است.برد و شعاع عملیاتی این دستگاه از 100 تا 2000 متر مفید با توجه به سایز و اندازه طلای مورد نظر است.عمق مفید دستگاه ردیاب دیجیتال مگا گولد با توجه به حجم طلای مورد کاوش میتواند تا 30 متر مفید باشد. در برد و شعاع ردیابها و عمق کاوش آنها باید حجم و نوع فلز و مدت ماندگاری آنها در خاک را در نپر گرفت. پردازشگر دستگاه میتواند طلای پیدا شده را از نظر حجم اندازه و یا سایر مشخصات آن دسته بندی نماید.این دستگاه علاوه بر طلا میتواند نقره و الماس را نیز شناسایی و تشخیص بدهد.

ردیاب دیجیتال مگا گولد. دستگاه فلزیاب.طلایاب.گنج یاب. خاموش شدن دستگاه فلزیاب در حین کار. همه چیز در مورد دستگاه فلزیاب. انواع دستگاه فلزیاب. دانستنی های دستگاه فلزیاب.ردیاب. نقطه زن. شعاع زن. gps. خرید دستگاه فلزیاب. انواع دستگاه فلزیاب. آثار شناسی گنج. دفینه ها. آثار شناسی علائم باستانی. اسرار کاوش

دیجیتال,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 0:14