ردیاب "فلوریدا3000" :: اسرار کاوش

ردیاب "فلوریدا3000"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  دارای شعاع 3000متر و عمق 30متر. برای ردیابی طلا از جدیدترین تکنولوژی ها و سنسورها در زمینه ردیابی و مکان یابی طلا استفاده نموده است. این ردیاب مانند سایر ردیابها قادر است طلاهای مانده شده در خاک را که مدت زمان زیادی از ماندگاری آنها در خاک سپری شده است را ردیابی و مکان یابی نماید. ردیاب فلوریدا 3000 یکی از بهترین ردیابها در زمینه طلا یابی است.عدم حساسیت به مواد معدنی و ناگتهای طلا.دارای میزان عمق بالا و شعاع زیادقابلیت اسفاده در مناطق شهری و روستایی.امکان استفاده از سیستم در مکانهای که دارای کابل ها فشار قوی برق و کابلهای مخابراتی هستند.عدم حساسیت به آهن و اهداف ناخواسته.عمر مفید باطری در هر بار شارژ (12 ساعت کار مفید). ردیاب فلوریدا 3000 میتوان اهداف طلای یا اشیا ساخته شده از طلا تا شعاع 5 کیلومتری ردیابی نماید. برد و شعاع این ردیاب و سایر ردیاب ها میتواند تابعی از عوامل مختلف و متغییر باشد که میتوانند در نتیجه گیری نهایی موثر باشند. عواملی مانند فاکتورهای :
  حجم و اندازه طلا :هر اندازه میزان و حجم طلا یا سایر فلزات بیشتر باشد به همان اندازه میتوان انتظار برد و شعاع بیشتری را داشت. ردیابهای حساس میتوانند یه سکه را حداقل از 50 متری ردیابی نمایند. مدت ماندگاری طلا در خاک : مدت زمان ماندگاری اهداف در زیر خاک و قرار گرفتن تحت تاثیر میدان مغناطیس زمین میتواند در برد موثر باشد یعنی رابطه مستقیمی بین شعاع و مدت ماندگاری هدف در زیر خاک وجود دارد. میزان و در صد مواد معدنی موجود در خاک :هر اندازه درصد مواد معدنی کم باشد به همان اندازه امکان ردیابی هدف از فاصله دورتر محتمل تر است.در خاک های بادرصد بالای مواد معدنی اهداف میتوانند خودشان را از تیر رس سیگنال ردیاب ها دور نگهدارند که اصطلاحا حالت MASK در این مورد بکار برده میشود.میزان دوری و نزدیکی طلای مدفون از آب یا رودخانه : هر اندازه هدف دفن شده به رودخانه یا آب نزدیک تر باشد به همان اندازه برد یا شعاع بیشتری میتوان هدف مورد نظر را ردیابی نمود.برد یا شعاع ردیاب در خاک های خشک خیلی افت میکند. میزان عمق ردیاب فلوریدا 3000 بیش از 45 متر است.
  شرکت فلزیاب نانوبازرگان
  شماره تماس : 09013545415

  ردیاب "فلوریدا3000"+طلایاب+ردیاب+نقطه زن+شعاع زن+gps+خرید دستگاه فلزیاب+انواع دستگاه فلزیاب

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت: 1:30
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123