فلزیاب پالسی “گولد مانستر۱۰۰۰” | بلاگ

فلزیاب پالسی “گولد مانستر۱۰۰۰”

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

"گولد مانستر1000"" width="400" height="265" />

محصول شرکت ماینلب استرالیا با عمق کاوش یک متر. از جدیدترین تولیدات سال ۲۰۱۷ شرکت ماینلب است.این دستگاه توان تشخیص اهداف کوچک مانند سکه و تکه های ریز طلا را دارا میباشد.دستگاه فلزیاب گولد مانستر ۱۰۰۰ بهترین فلزیاب برای سکه یابی است.از این فلزیاب میتوان به عنوان وسیله ای کمکی که دارای تفکیک بسیار خوبی است استفاده کنند. کوچک و قابل حمل و جدا شدن کلیه قسمتهای دستگاه . دارای Auto Balance است. نیازی به هیچ تغییری نیست.فقط دستگاه را روشن کنید. دارای بیشترین میزان حساسیت به طلا است. میزان حساسیت دستگاه قابل تنظیم است. بهترین وسیله برای اهداف کوچک در عمق زیاد است. توصیه میشود در کنار جی پی ایکس ۵۰۰۰ برای پاکسازی محیط از این دستگاه استفاده کنید. در محیط های آلوده میتوان از آن برای پاکسازی استفاده نمود. دارای دو کویل برای کاوش در عمقهای متفاوت است. میتوان صدای خروجی رو تنظیم کرد. این دستگاه در قیاس و مقایسه با سایر فلزیاب ها VLF از بازه فرکانسی KHZ45 که دارای حساسیت خیلی زیادی به طلا است استفاده میکند.بهترین فرکانس برای یافتن طلا های کوچک و بزرگ است. این سیستم دارای دو مد کاری است که اپراتور میتواند با توجه به نیاز از آن استفاده نماید.حذف نویز زمین به صورت اتوماتیک.شروع بکار سیستم در کمتر از ۵ ثانیه. میتوان از باطری قابل شارژ یا از باطری ها قلمی استفاده کرد.
مد طلا : در این مد دستگاه فقط به طلا یا فلزات مشابه طلا حساسیت نشان میدهد.عمق دستگاه در این مد کاری کم است ولی دستگاه دارای تفکیک بسیار عالی است.
مد All Metal : در این مد کاری دستگاه به یک اندازه به فلزات متفاوت حساسیت نشون میده. عمق نفوذ دستگاه در مد All Metal بسایر بیشتر از مد Gold است. دارای دو سال گارانتی و سه سال خدمات بعد ازفروش

فلزیاب پالسی ldquo;گولد مانستر۱۰۰۰rdquo;+طلایاب+ردیاب+نقطه زن+شعاع زن+gps+خرید دستگاه فلزیاب+انواع دستگاه فلزیاب

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : جمعه 13 بهمن 1396 ساعت: 0:35