سیستم "تیرکس" | بلاگ

سیستم "تیرکس"

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


محصول امریکا با عمق کاوش ۶متر. (فرستنده گیرنده) یک شامل انتخاب آن در مورد اشیاء کوچک فلزی که نزدیک به سطح آن پوشانده شده است و در مقایسه با آشکارسازهای فلز فعال - دامنه تشخیص خوب آن در اشیای بزرگ (اثر فرستنده) است. بسته به اندازه آنها کم عمق، اجسام کوچک یا نادیده گرفته می شوند و یا به رسمیت شناخته می شوند و به طور خاص نمایش داده می شوند (اثر جذب).
مشخصات فیزیکی:
وزن حدود 3،1 کیلوگرم
داده های تکنیکی
منبع تغذیه باتری لیتیوم قابل شارژ قابل تعویض 12 ولت، 2.0 آینه
زمان کار تقریبا 4 ساعت در دمای 20 درجه سانتیگراد
تعداد سطوح حساسیت 5
محدوده دما حدود -10 deg; C تا +40 deg; C
ابعاد تقریبا کل 1500 x 420 x 210 میلیمتر
کویل های بیضی شکل 420 x 280 میلیمتر
فاصله سنسور 120 سانتیمتر.
به این ترتیب، سیستم تیرکس یک مکمل ارزشمند برای مکان بمب کلاسیک (تکنولوژی مغناطیس منفعل) را نشان می دهد. برای عملیات متعارف، یک گالوانومتر و یک دستگاه هشدار صوتی در جعبه الکترونیکی یکپارچه شده است. علاوه بر این، سیستم تیرکس دارای خروجی داده های آنالوگ است و همچنین می تواند به یک logger داده شود تا یک نقشه برداری دیجیتالی به آن امکان دهد. سیستم تیرکس شامل دو کویل مرتب شده و مجزا است. یک جریان متناوب فرکانس تعریف شده به سیم پیچ فرستنده تغذیه می شود و یک ولتاژ خاص را به سیم پیچ گیرنده هدایت می کند. اجزای فلزی که در محدوده سنسور قرار می گیرند، این اتصال گسترده ای بین فرستنده و گیرنده را تغییر می دهند. این تغییرات به یک سیگنال مکان تبدیل شد. مزیت بزرگی از این روش در حساسیت انتخابی به اشیاء فلزی بزرگ است. قطعات تیرکس از قطعات فلزی مانند قطعات فلزی می تواند نادیده گرفته شود. سیستم تیرکس برای عملیات بدون نیاز به مونتاژ آماده است.
عناصر عامل مانند سوئیچ گام، دکمه تنظیم جبران کننده و تنظیم کننده صدا در قسمت جلوی جعبه الکترونیکی واقع شده است. هنگامی که سطح حساسیت مورد نظر انتخاب شده است، مقدار افست را می توان با دکمه تنظیم کننده جبران صفر کرد. سیستم تیرکس را می توان به طور مستقیم توسط نوار نگهدارنده، توسط یک دسته یا با کمربند حمل کرد. فاصله زمین باید 70 تا 80 سانتیمتر باشد.

سیستم "تیرکس"+طلایاب+ردیاب+نقطه زن+شعاع زن+gps+خرید دستگاه فلزیاب+انواع دستگاه فلزیاب

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 21:43